Ośrodek Kultury Sportu
i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce

ul. Jana Pawła II 6 | 63-910 Miejska Górka | 65 547 4181

WALBET WYGRAŁ TRZECI ROK Z RZĘDU

116W niedzielne popołudnie, 3 marca br., zakończyła się rywalizacja drużyn piłkarskich biorących udział w dziewiątej edycji Ligi o Białą Piłkę, rozgrywanej na kompleksie sportowym ORLIK. Organizatorem rozgrywek był Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce.

Czytaj dalej

KTO ZDOBĘDZIE BIAŁĄ PIŁKĘ?

bialapilka2019W drugą niedzielę stycznia 2019 r., na kompleksie sportowym ORLIK w Miejskiej Górce, rozpocznie się rywalizacja drużyn startujących w ósmej edycji LIGI O BIAŁĄ PIŁKĘ.
Do udziału w piłkarskich zmaganiach zapraszamy ekipy składające się z zawodników, którzy nie biorą udziału w rozgrywkach OZPN w Lesznie.
Organizatorem ligi jest Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Mamy nadzieję, że rozgrywki przyczynią się do popularyzacji piłki nożnej jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu oraz dostarczą zawodnikom i kibicom wielu emocji.
Zgłoszenia drużyn zainteresowanych startem w lidze przyjmowane są przez animatora sportu, Tadeusza Stróżyka, tel. 604 064 980, e-mail: orlikmg@.pl.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

 

CZWARTA KOLEJKA LIGA O BIAŁĄ PIŁKĘ ZA NAMI

05-WP 20180128 14 55 11 ProW niedzielę 28 stycznia br., rozegrana została czwarta kolejka Ligi o Białą Piłkę. Wszystkie spotkania były emocjonujące i obfitowały w mnóstwo goli.

Wyniki czwartej kolejki

LZS Sobiałkowo - Futbal Gang Orlik Jutrosin 5-3
Walbet Miejska Górka - Ultras Miejska Górka 7-0
FC Biało Czarni - LZS Pomocno 2-1
Magnetic Trzebosz – pauza

Czytaj dalej

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 U2A1133Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej był organizatorem rozegranego juz po raz trzeci Turnieju Mikołajkowego Piłki Nożnej, który odbył się w niedzielę, 9 grudnia br., na kompleksie boisk sportowych ORLIK w Miejskiej Górce.
W zawodach wystartowało pięć zespołów: OSP, WALBET, RYMET i ULTRAS z Miejskiej Górki oraz PIECE MATEJKI z Jutrosina. Rywalizowali w nich zawodnicy w kategorii open, zarówno zrzeszeni, jak i niezrzeszeni w klubach sportowych.

Czytaj dalej

TRZECIA KOLEJKA LIGA O BIAŁĄ PIŁKĘ ZA NAMI

08-WP 20180121 14 57 32 ProW niedzielę 21 stycznia br., rozegrana została trzecia kolejka Ligi o Białą Piłkę. Wszystkie spotkania były emocjonujące i obfitowały w mnóstwo goli. Obrońcy tytułu z zeszłego roku Walbet nie zwalniają tempa i wygrywają trzeci mecz z rzędu pokonując Biało Czarnych 5-1.

Wyniki drugiej kolejki

Walbet Miejska Górka – FC Biało Czarni 5-1
Futbal Gang Orlik Jutrosin – Magnetic Trzebosz 2-1
Ultras Miejska Górka - LZS Sobiałkowo 4-4
LZS Pomocno - pauza

Czytaj dalej

Subcategories